تور اصفهان

تور اصفهان

تور اصفهان

جاذبه‌های گردشگری اصفهان

این شهر مملو از آثار هنری و تاریخی است که برخی از شاخص‌ترین جاذبه‌های آن که برای تور اصفهان در نظر گرفته شده است شامل میدان نقش‌جهان، مسجد امام، خانه خان (خوراسگان)، امام‌زاده ابوالعباس (خوراسگان) مسجد شیخ لطف‌الله، منار جنبان، برج کبوترخانه، گذر چهارباغ عباسی، سبزه‌میدان، کاخ چهلستون، آتشگاه اصفهان، کاخ عالی‌قاپو، کاخ هشت‌بهشت، کلیسای وانک، حمام علیقلی آقا، مدرسه چهارباغ و هتل عباسی می‌شوند. در میدان نقش جهان اصفهان علاوه بر عمارت عالی‌قاپو، مسچد امام و مسچد شیح لطف‌الله انواع و اقسام کارگاه‌ها و فروشگاه‌های صنایع دستی وجود دارد. این کارگاه‌ها و فروشگاه‌ها در کنار جنبه تجاری و خرید و فروشی که دارند یکی از زیبایی‌ها و دیدنی‌های میدان نقش جهان و شهر اصفهان محسوب می‌شوند.

زاینده‌رود بزرگ‌ترین رود فلات مرکزی ایران از کوه‌های بختیاری سرچشمه گرفته و از میان اصفهان می‌گذرد. همچنین جنگل ناژوان از مناطق خوش آب‌وهوای حاشیه زاینده‌رود است. همچنین در حاشیه پارک ناژوان نیز باغ پرندگان شهر اصفهان ایجاد شده است که زیستگاهی بزرگ و منحصر به فرد است. در این باغ پرندگان اکثر گونه‌های زستی پرنده در محیط و فضاهای باز نگه‌داری می‌شوند و بازدید از ان یکی از جذابیت‌های تور اصفهان خواهد بود. از دیگر مناطق طبیعی قابل گشت‌وگذار اصفهان می‌توان به کوه کلاه قاضی و کوه صفه اشاره نمود. منطقه کلاه قاضی یک پارک ملی است با نام پارک ملی کلاه قاضی که محل زیست جانوران زیادی مانند کل، پازن، بز، آهو و عقاب است. کوه صفه در جنوب شهر اصفهان قرار دارد و برای تفریح مکان مناسبی است.

آژانس مسافرتی خاطره جهان علاوه بر خدمات مربوط به تور اصفهان و تورهای داخلی در زمینه‌های رفع ریجکتی ، ویزای شینگن و ویزای کانادا نیز خدمات ویژه‌ای را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

موقعیتدر حال بروزرسانی
مدت زماندر حال بروزرسانی
هتلدر حال بروزرسانی
قیمتدر حال بروزرسانی

hwtihkjvv hwtihkاصفهانتورتور اصفهانجاذبه های اصفهانجذابیت های اصفهاندیدنی های اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *