ویزای آذربایجان | دریافت ویزای فوری و الکترونیکی آذربایجان

شرایط دریافت ویزای آذربایجان

آذربایجان

[ninja_tables id=”2854″]

برای دریافت ویزای کشور آذربایجان آژانس مسافرتی خاطره جهان خدمات مطلوب را به شما متقاضیان محترم ارائه خواهد کرد. علاوه بر ویزا شما امکان این را خواهید داشت که تهیه بلیت، تور آذربایجان، رزرو هتل و بیمه مسافرتی خود را به همکاران ما بسپارید.

مدارک لازم برای گرفتن ویزای آذربایجان

نکته مهم این است که دریافت این ویزا نیازی به مراجعه حضوری به سفارت ندارد و به صورت آنلاین و الکترونیکی برای متقاضیان صادر می‌شود. در روند ارسال درخواست آنلاین هم شخص صرفاً نیاز است که یک عکس از پاسپورت خود را برای سفارت ارسال کند. این فرآیند از طریق وب‌سایت سفارت جمهوری آذربایجان قابل انجام است.

البته باید در نظر داشت که فرایند آنلاین صدور ویزا صرفاً برای دریافت ویزای توریستی است و اگر فرد برای دریافت ویزای تجاری و ویزای کاری درخواست دهد نیاز است که به سفارت مراجعه کند.

مراحل دریافت ویزای آنلاین

ارسال اسکن صفحه اول پاسپورت – آدرس محل سکونت در ایران – شماره تماس تلفن همراه.

ویزای توریستی

این ویزا برای ۳ ماه اعتبار خواهد داشت.

ویزای توریستی آذربایجان یک بار ورود بوده و قابلیت تمدید ندارد.

مدت‌زمان اقامت مجازِ دارنده ویزا توریستی در کشور آذربایجان، یک ماه است.

ویزای فوری و عادی

برای دریافت ویزای عادی این کشور ۳ روز کاری زمان نیاز است. البته ویزای فوریِ الکترونیکی هم ظرف یک روز کاری صادر می‌شود ولی هزینه صدور آن دو برابر ویزای عادی خواهد بود.

نکات مهم 

  • در صورتی که درخواست صدور ویزای الکترونیکیِ شخص مورد قبول واقع نشود مبلغ پرداختی مسترد نخواهد شد.
  • ویزای الکترونیکی باید توسط فرد پرینت گرفته شود و هنگام ورود به کشور آذربایجان همراهش باشد.
  • صرف داشتن ویزای الکترونیکی به معنی امکان ورود به این کشور نیست. ممکن است طبق قوانین مهاجرتی آذربایجان از ورود شخص جلوگیری شود.
  • در صورتی که درخواست ویزای الکترونیکی را ثبت کردید؛ روزانه وب‌سایت سفارت آذربایجان را چک کنید زیرا ممکن است که در هر زمانی شرایط دریافت ویزا تغییر پیدا کند.

اگر علاقه‌مندید که علاوه بر ویزای این کشور از خدمات خاطره جهان در مورد تور آذربایجان هم اطلاع کسب کنید می‌توانید این مطلب را ببینید. در ضمن آژانس مسافرتی خاطره جهان در زمینه‌های رفع ریجکتی ، ویزای شینگن و ویزای کانادا خدمات ویژه‌ای را برای متقاضیان محترم در نظر گرفته است.