تور قشم

تور قشم

چرا جزیره قشم؟

تور قشم ، همان مسافرتی است که شما به آن احتیاج دارد. از آرامش خلیج فارس لذت ببرید و همزمان از مناطق تفریحی این جزیره دیدن کنید.

جزیره قشم در تنگه هرمز حد فاصل بین دریای عمان و خلیج فارس واقع است. این جزیره شکلی شبیه دلفین دارد.

جزیره قشم جاذبه ها گردشگری و تفریحی زیادی دارد جاذبه های طبیعی این جزیره از جمله پوشش گیاهی و جنگلهای حرا، دره ستارگان، غار نمک، تنگه چاهکوه ، قلعه پرتغالی ها و… است. معماری خاص ، آثار باستانی و نیز غذاهای محلی ، این جزیره را به عنوان یک منطقه ویژه اکوتوریسم معرفی می‌کنند.

 

بهترین زمان برای تور قشم

بهترین زمان سفر به مکان های گرمسیری، فصول سرد سال یعنی پاییز و زمستان است. جزیره قشم هم از این قائده مستثنی نیست. قشم پاییز سردی ندارد و تنها دما کمی پایین می آید که این جزیره را همانند جزیره کیش به یک مکان با آب و هوای معتدل و دلپذیر تبدیل می کند. ولی اگر می خواهید برای خرید کردن به قشم بروید، بهتر است تابستان را انتخاب کنید چرا که بیشتر مراکز خرید در این ماه ها تخفیف های خوبی می گذراند.

آنچه در هنگام سفر به قشم باید بدانید

اگر شما تور قشم را انتخاب کردید باید وسایل مراقبت پوستی همراه خود داشته باشید چرا که قشم آفتاب سوزنده ای دارد!

اگر از فوبیای دریا دارید یا دچار دریازدگی می شوید، پیشگیری های موردنیاز را انجام دهید. توجه داشته باشید که در سفر به جزیره قشم ، غذاهای پُر پروتئین میل نکنید تا باعث گرم شدن بیش از حد بدنتان نشوید. مصرف چربی‌ها نیز باعث می‌شوند دمای داخلی بدن بالا برود، یعنی اینکه مدام گرمتان بشود. مصرف مواد چرب را هم  محدود کنید تا دمای بدنتان بهتر کنترل شود.

همچنین اگر به قشم سفر می کنید، پیشنهاد می کنیم که جزیره هرمز را نیز از دست ندهید. چرا که سفر به این جزیره بیش از آن چیزی که فکر می کنید، برایتان خاطره ساز خواهد شد.

آژانس مسافرتی خاطره جهان علاوه بر خدمات مربوط به تورهای داخلی، در زمینه های تورهای خارجی، ویزای شینگن ، رفع ریجکتی و ویزای کانادا نیز خدمات ویژه‌ای را به متقاضیان محترم ارائه می‌کند.

پکیج تورهای قشم