تور تایلند

تور تایلند

بهترین زمان برای تور تایلند

بهترین فصل تور تایلند از نظر کم بودن گرما و باران، بین ماه‌های نوامبر تا فوریه و در فصل سرماست. دمای هوا تایلند در این فصل روزها ۲۸ درجه سانتیگراد و شب‌ها ۱۲ درجه سانتیگراد است و هوا کم‌ترین رطوبت را دارد. پس‌ازآن فصل گرما آغاز می‌شود که آوریل گرم‌ترین ماه آن است و جشن آب در تایلند نیز به همین دلیل در نیمه این ماه برگزار می‌شود.
شهر بانکوک دارای شرایط آب و هوایی است که هر لحظه ممکن است شاهد دمای بیش از ۳۲ درجه در رطوبت باشید. بهترین زمان سفر به بانکوک، در ماه‌های نوامبر تا مارس (۱۰ آبان تا ۱۱ فروردین) است، زمانی که گرما و رطوبت در پایین‌ترین حد خود قرار دارد.

جاذبه‌های گردشگری تایلند

سواحل جزیره پوکت یکی از زیباترین مقاصد گردشگری در کشور تایلند است. همچنین شهر بانکوک به‌عنوان پایتخت تایلند مقصد بسیاری از گردشگران است. بازارهای محلی و مراکز خرید لوکس این شهر موردتوجه بسیاری از مسافران است.
شهر «چیانگ‌مای» به دلیل اینکه بافت تاریخی خود را حفظ کرده است و هزینه‌ها به نسبت دیگر نقاط توریستی تایلند در آن مناسب‌تر است نیز مقصد محبوبی برای توریست‌ها محسوب می‌شود.
استان «کرابی» هم به دلیل طبیعت بکر، جنگل‌های انبوه، سواحل تمیز و آب‌وهوای مطلوب دیگر جاذبه تایلند محسوب می‌شود.
در تایلند چندین فستیوال در طول سال برگزار می‌شود که هرکدام از این فستیوال‌ها جذابیت و زیبایی‌های خاص خود را دارند. فستیوال ارواح، فستیوال لانترن یا فانوس، فستیوال گیاه‌خواری، فستیوال موسیقی و هنر واندر فروت، فستیوال میمون‌های لوبوری، فستیوال راکت، فستیوال بوفالو سواری، فستیوال شمع و جشن سال نوی چینی، هرکدام به‌تنهایی عامل جذب تعداد زیادی گردشگر به این کشور هستند.

اگر مایل هستید در مورد دریافت ویزای تایلند اطلاعات کسب کنید می‌توانید این مطلب را بخوانید. در ضمن خاطره جهان در زمینه ویزای شینگن ، ویزای کانادا و رفع ریجکتی خدمات ویژه‌ای به متقاضیان ارائه می‌دهد.