تور گرجستان

تور گرجستان

چرا تفلیس؟

تفلیس پایتخت کشور گرجستان و یکی از شهرهای توریستی این کشور است. در سال‌های اخیر تور تفلیس در بین گردشگران کشورهای مختلف طرفداران زیادی پیدا کرده است. تفلیس به عروس آسیای میانه نیز مشهور است و به خاطر معماری تلفیقی آسیایی و اروپایی این شهر، جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی تاریخی و مدرن تفلیس و غذاهای لذیذ و متنوع ازجمله دلایل انتخاب این شهر به‌عنوان مقصد سفر گردشگران است.

تفلیس یکی از مقاصد توریستی جذاب در اوراسیا است که جاذبه‌های متعددی در آن دیده می‌شود، اعم از قلعه ناریکالا، شهر قدیمی تفلیس، کلیسای ‏جامع  تسمیندا سامبا و…

بهترین زمان سفر به تفلیس

 به دلیل آب و هوای معتدل گشور گرجستان می‌توان از ماه‌های مرداد و شهریور به عنوان بهترین زمان برای سفر به تفلیس و استفاده از خدمات تور تفلیس نام برد. البته متوسط دمای این شهر حدود 13 درجه می باشد که این دما، این شهر زیبا را جز مناطق سردسیر طبقه بندی می کند.

مدارک لازم برای سفر به تفلیس

پیش‌پرداخت عوارض خروج از کشور را باید پرداخت کنید.
پاسپورت شما باید حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد.
گردشگران ایرانی برای اقامت کمتر از ۹۰ روز در این کشور نیازی به گرفتن ویزا ندارند.

آنچه باید در مورد تور گرجستان بدانید

در این کشور و به خصوص شهر تفلیس به حریم خصوصی مردم محلی احترام بگذارید.
ترجیحاً با خودتان دلار یا یورو همراه داشته باشید.
هنگام استفاده از تاکسی و قبل از حرکت در رابطه با قیمت حتما با رانندگان به توافق برسید.
با توجه به شرایط جغرافیایی کشور گرجستان و شهر تفلیس ترجیحاً لباس گرم در هر فصلی همراهتان باشد.

برای اطلاع از نحوه دریافت ویزای گرجستان و خدمات آژانس مسافرتی خاطره جهان در این زمینه می توانید این مطلب را مطالعه کنید. در ضمن خاطره جهان در زمینه‌های ویزای شینگن ، ویزای کانادا و رفع ریجکتی خدمات ویژه‌ای به متقاضیان ارائه می‌دهد. با ما تماس بگیرید.

تورهای گرجستان