چین

تور چین

جاذبه‌های گردشگری چین

در تور چین چهار شهر مهم این کشور که مقصد گردشگران است شامل پکن یا بیجینگ به‌عنوان پایتخت، شانگهای، گوانجو و هانگزو یا هانگژو هستند.
رودخانه‌ها، کوه‌ها، دره‌ها و چمنزارها در سرتاسر این کشور میز جزو مقاصد جذاب طبیعت‌گردی و گردشگری محسوب می‌شوند. همچنین فستیوال‌های مختلف مثل جشن سال نو چینی، جشنواره مجسمه‌های یخی، جشنواره فانوس «یوانشیا جی» هم از جمله جاذبه‌های فرهنگی هستند. بازار «یاشو» در پکن، بازار «پن جیا یوان» در پکن، مرکز خرید پلازای شرقی یا ارینتال پلاز در پکن و مرکز خرید «تیمال» گوانجو هم برای علاقه‌مندان به خرید مناسب هستند. خیابان نایجینگ در شانگهای، معبد «چنگ هوانگ میائو» یا معبد شهر خدا و باغ گل یویوان، دیزنی لند شانگهای، شهر ممنوعه پکن و غذاهای متنوع چینی هم هر کدام جزو جاذبه‌های گردشگری برای سفر به این کشور هستند.

بهترین زمان سفر به چین

برای تشخیص بهترین زمان سفر به کشور چین باید ابتدا باید مشخص کنیم هدف از سفر به این کشور چه چیزی است، اگر به‌منظور خرید می‌خواهید به این کشور بروید باید در فصل سال نو چینی برای مسافرت اقدام کنید؛ اما اگر به‌منظور تفریح و گشت‌وگذار می‌خواهید بروید، فصل پاییز و بهار بهترین زمان است زیرا نه از گرما و شرجی بودن هوا در تابستان خبری است و نه از سرمای زمستان.

اگر به دریافت اطلاعات در مورد چگونگی اخذ ویزای چین و خدمات آژانس مسافرتی خاطره جهان در این زمینه تمایل دارید می‌توانید این مطلب را ببینید. در ضمن خاطره جهان در زمینه‌های ویزای شینگن ، ویزای کانادا و رفع ریجکتی خدمات ویژه‌ای به متقاضیان ارائه می‌دهد. با ما تماس بگیرید.