مالزی

تور مالزی

جاذبه‌های گردشگری کشور مالزی

شهر کوالالامپور به‌عنوان مقصد اصلی تور مالزی و پایتخت این کشور سه منطقه اصلی دارد که جذابیت گردشگری دارند. منطقه بوکیت بینتانگ، منطقه کی ال سی سی و چیناتاون یا محله چینی‌ها نام این سه منطقه است. در ضمن شهر کوالالامپور به دلیل اینکه در دل خود ساختمان‌های بلند مرتبه زیادی را جای داده است به شهر آسمان‌خراش‌ها نیز معروف است. از معروف‌ترین آسمان خراش‌های این شهر باید به برج‌های دوقلو پتروناس اشاره کرد که جزو بلندترین برج‌های دنیا هستند. دیگر شهر این کشور که جزو جاذبه‌های گردشگری این کشور است شهر پنانگ نام دارد که در شرق مالزی واقع شده است و به دلیل بازارهای روباز محلی خود معروف شده است. دیگر شهر توریستی این کشور هم شهر لنکاوی است که از حدود بیش از صد جزیره تشکیل شده  به دلیل همین موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد به مقصد مهم گردشگری در این کشور تبدیل شده است.
شهرهای ایپوه، جرج تاون و میری هم با توجه به زیبایی‌ها و جذابیت‌های منحصر به فردی که دارند دیگر شهرهای مورد توجه توریست‌ها در کشور مالزی هستند.
پارک ملی «گونونگ گادینگ» که بزرگ‌ترین گل جهان در آن می‌روید، جزیره «مانوکان» و تفریحات آبی آن، منطقه حفاظت‌شده طبیعی «سمنگوه» که مامن اصلی اورانگوتان‌ها است، پارک ملی «باکو» و تفریحات دریایی و جاذبه‌های طبیعی‌ای که در دل خود دارد و رودخانه «کیناباتانگان» و مناطق اطراف آن که زیستگاه کروکدیل، اورانگوتان و فیل است، جزو جاذبه‌های گردشگری این کشور هستند. همچنین جزیره «سی پادان» که مقصد بسیاری از غواصان است هم برای تفریحات آبی مقصدی بی‌نظیر است.

اگر تمایل دارید که از نحوه اخذ ویزای مالزی و خدمات آژانس مسافرتی خاطره جهان در این زمینه مطلع شوید می‌توانید این مطلب را بخوانید. در ضمن خاطره جهان در حوزه‌های ویزای شینگن ، ویزای کانادا و رفع ریجکتی خدمات ویژه‌ای به متقاضیان ارائه می‌کند. با ما تماس بگیرید.