تور ترکیه

تور ترکیه

چرا ترکیه؟

تور ترکیه پیشنهاد جذابی است چون کشور ترکیه در مرز دو قاره آسیا و اروپا قرار دارد و درواقع محل تلاقی فرهنگ، هنر، معماری و مذاهب شرق و غرب جهان است. همین موقعیت جغرافیایی و فرهنگی به‌تنهایی می‌تواند عامل جذابیت این کشور برای سفر باشد. بخش زیادی از خاک ترکیه در قاره آسیا و بخش اندکی از این کشور در خاک قاره اروپا قرا دارد.

بهترین زمان تور ترکیه

فصول بهار و پاییز به دلیل متعادل بودن آب‌وهوا بهترین زمان برای سفر به کشور ترکیه و شهر استانبول و سواحل این کشور است. البته فسیتوال‌های تخفیف و خرید در ماه‌های بهمن و اسفند هم از جذابیت‌های تور ترکیه و شهر استانبول هستند.

آنچه باید در مورد ترکیه بدانید

در شهرهایی مثل آنکارا، استانبول، ازمیر، بورسا و آدانا می‌توان از مترو و از تراموا هم در استانبول، ازمیر و آنکارا می‌توان استفاده کرد.

مسجد ایاصوفیه، مسجد آبی یا سلطان احمد، موزه توپکاپی و سواحل زیبا این کشور از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری ترکیه هستند. کباب‌های ترکیه یکی از معروف‌ترین غذاهای این کشور هستند و روستای صخره‌ای کاپادوکیه از جاذبه‌های مهم گردشگری جهان و این کشور است.

آژانس مسافرتی خاطره جهان علاوه بر خدمات مربوط به تور در زمینه‌های ویزای شینگن ، رفع ریجکتی و ویزای کانادا خدمات ویژه‌ای را به متقاضیان محترم ارائه می‌کند.

پکیج تورهای ترکیه