تور امارات

تور امارات

چرا امارات؟

از ویژگی‌های تور امارات این است که به دلیل رونق تفریحات مدرن در این کشور علاقه‌مندان به تفریحات لوکس می‌توانند لذت فراوانی از سفر به امارات ببرند. قرار گرفتن این کشور و شهر دوبی در جنوب ایران باعث شده است که امارات و دوبی جزو مقاصد پرطرفدار گردشگران ایرانی باشد. شهرهای دبی و ابوظبی به‌عنوان دو شهر گردشگر پذیر کشور امارات هستند که اهالی آن‌ها به زبان انگلیسی تسلط دارند و همین مورد باعث شده است که گردشگران مشکلی در سفر به این دو شهر از لحاظ برقراری ارتباط نداشته باشند.

مراکز گردشگری مدرن مانند برج خلیفه، مسجد شیخ زاید، انواع پارک‌های آبی، انواع سواحل و تفریحات ساحلی و دریایی، پیست سرپوشیده اسکی و … باعث شده‌اند که افراد زیادی جذب این کشور و شهرهای مهم آن شوند. از جاذبه‌های سنتی و طبیعی این کشور هم باید به کویر نوردی، سافاری، آفرود و شترسواری اشاره کرد.

بهترین زمان برای تور امارات

با توجه به منطقه خشک و بیابانی کشور امارات، بهترین زمان سفر به این کشور برای گردشگر ایرانی فصل زمستان و فصل بهار است.

آنچه در هنگام سفر به امارات باید بدانید

ابوظبی و دبی محبوب‌ترین مقاصد گردشگران در سفر به کشور امارات متحده عربی هستند. شهر شارجه هم از لحاظ زیبایی جزو بهترین شهرهای امارات است اما به دلیل مقررات مذهبی کمتر مورد استقبال گردشگران قرار می‌گیرد.

برای دریافت ویزای امارات و اطلاع از خدمات آژانس خاطره جهان می‌توانید بر روی لینک کلیک کنید همچنین برای آشنایی با جاذبه های دیدنی دبی مطلب مربوط به آن را بخوانید. در ضمن آژانس مسافرتی خاطره جهان در زمینه ویزای شینگن ، ویزای کانادا و رفع ریجکتی خدمات ویژه‌ای به متقاضیان ارائه خواهد کرد.

پکیج تورهای امارات