تور فرانسه سفر به فرانسه

تور فرانسه

چرا تور فرانسه ؟ برای بسیاری جواب این سؤال تا حد زیادی روشن است. بسیاری از افراد شخصی را داشته‌اند که به فرانسه سفر کرده و یا مطالبی در خصوص سفر به فرانسه خوانده‌اند و خودشان نیز در برنامه‌ها و یا آرزوهایشان رفتن به فرانسه را قرار داده‌اند. در مورد کدام قسمت از این کشور صحبت کنیم که در حق بقیه جاذبه‌های آن اجحاف نشود؟
غذاهای خوشمزه‌ای که حتی فکر کردن به آن‌ها می‌تواند دهان هر کسی که یک بار آن‌ها را تست کرده آب بیاندازد. بناها و ساختمان‌های تاریخی و قدیمی و همچنین موزه‌های فرانسه که تعدادشان آن‌قدر زیاد است که با یک سفر چندروزه نمی‌توانید همه آن‌ها را ببینید. هرچند که برج ایفل و موزه لوور به‌تنهایی می‌توانند انگیزه کافی برای سفر به فرانسه را به هر فردی بدهد. کارناوال‌هایی که سالانه بازدیدکنندگان بسیاری دارند و دیدن آن‌ها برای هر فردی جالب و جذاب خواهد بود. اگر قصد سفر به فرانسه را دارید حتماً در اولین فرصت برای رزرو کردن تور فرانسه اقدام کنید تا بتوانید از زیبایی‌های این کشور دوست‌داشتنی بازدید کنید.

بهترین زمان سفر به فرانسه
فرانسه به‌صورت کلی دارای آب‌وهوایی معتدل است. اما شهرهای این کشور می‌تواند آب‌وهوایی متفاوتی را در یک روز داشته باشند. در شهرهای نزدیک کوه آلپ زمستان‌ها سرد و برف بیشتر است و در مناطق ساحلی آب‌وهوا معتدل‌تر و بارش باران بیشتر است. این تفاوت در میان آب‌وهوای شهرها به‌خوبی قابل‌مشاهده و لمس است. آب‌وهوای فرانسه در هر فصلی می‌تواند جذاب و دل‌نشین باشد اما برای گرفتن تور فرانسه و رفتن به پاریس بهترین زمان بین ماه‌های ژوئن تا اکتبر (خرداد تا آبان) است.

نکات مهم در سفر به فرانسه

  • پاریس پایتخت فرانسه و واحد پولی رایج در این کشور مانند دیگر کشورهای اتحادیه اروپا یورو است، همچنین برای حضور در تور فرانسه نیاز به داشتن ویزای شینگن خواهید داشت.
  • شهرهای پاریس، شامونیکس، نیس، کن، مارسی، بیاریتز، بوردو، اوینیون، لیون و سنت مالو از شهرهای دیدنی فرانسه هستند که در هنگام گرفتن تور فرانسه باید به یاد داشته باشید.
  • برج ایفل، کلیسای جامع نتردام، موزه لوور، خیابان شانزه لیزه، طاق پیروزی، بنای پانتئون، تئاتر ملی نیس، نیس قدیم، کلیسای نتردام دولاگارد، قلعه شاتو، کلیسای جامع سن آندره، گراند تئاتر، کلیسای سنت میشل، کاخ روهان، پل سنگی و دیوار عاشقان پاریس را می‌توان از پربازدید‌ترین دیدنی‌های فرانسه دانست.
  • قبل از سفر به فرانسه بهتر است در حدی ابتدایی فرانسوی یاد بگیرید و بتوانید قدری از حداقل نیازهای خود را برطرف کنید. درست است که بسیاری از فرانسوی‌ها می‌توانند به انگلیسی صحبت کنند اما باز بهتر است که شما هم اندکی فرانسوی بلد باشید.
  • اگر قصد جابه‌جایی با مترو در فرانسه را دارید به یاد داشته باشید که متروی فرانسه تا ساعت ۱۲ شب کار می‌کند و حتماً تا انتهای سفر بلیت مترو خود را نگه دارید، اگر تا هنگام بیرون آمدن پلیس از شما بلیت را بخواهد و آن را به همراه نداشته باشید ۳۵ یورو جریمه خواهید شد.
  • از لباس‌های مهم در هنگام سفر به فرانسه استفاده کنید. فرانسه مهد مد و فشن است و بسیاری از کارها مانند رفتن به رستوران با لباس راحتی نوعی بی‌احترامی تلقی می‌شود.
  • در فرانسه اگر می‌خواهید هزینه شما بالا نرود از گرفتن تاکسی پرهیز کنید. هزینه گزاف تاکسی‌ها و علاقه آن‌ها برای گرداندن شما در شهر و دریافت هزینه بیشتر هر آدمی را وادار به تفکر مجدد در مورد استفاده از تاکسی خواهد کرد. بد نیست بدانید که عرض شهر پاریس ۶ کیلومتر است و معمولاً با یک پیاده‌روی می‌توانید به بسیاری از مقاصد خود برسید.

اگر خواندن مطلب تور فرانسه برای شما مفید بود می‌توانید اطلاعات مربوط به ویزای فرانسه را نیز مطالعه کنید. همچنین آژانس مسافرتی خاطره جهان در زمینه‌های ویزای شینگن ، رفع ریجکتی و ویزای کانادا خدمات ویژه‌ای را به متقاضیان ارائه می‌دهد.
با کارشناسان ما تماس بگیرید.