تور اسپانیا

چرا تور اسپانیا

رقص، موسیقی، معماری زیبا، گاوبازی و فوتبال مواردی هستند که با شنیدن نام تور اسپانیا در ذهن مردم دنیا نقش می‌بندند. در سفر به اسپانیا گردشگران می‌توانند هم از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی بازدید کنند و هم از جاذبه‌های طبیعی به خصوص سواحل جذاب این کشور. همچنین جزایر زیبا و معروف این کشور نیز جزو مقاصد پرطرفدار گردشگران هستند به خصوص «جزایر قناری» که معروف‌ترین مقصد افراد در سفر به اسپانیا محسوب می‌شوند. جزایر قناری تشکیل شده از ۷ جزیره لااما، لانزاروته، ال‌هیرو، تنریف، گرند لاکومرا، فوئنته ونتارا و کانارایا است. همچنین از جمله شهرها و مناطق ساحلی پرطرفدار این کشور باید به مایورکا، براوا، کاستا، ایبیزا و سن‌سباستین اشاره کرد.

بهترین زمان سفر به اسپانیا
برای استفاده از خدمات تور اسپانیا می‌توان هر چهار فصل سال را در نظر داشت اما فصل تابستان شلوغ‌ترین زمان در گردشگری این کشور محسوب می‌شود. در کنار جاذبه‌های تاریخی، سواحل را می‌توان شلوغ‌ترین مکان گردشگری اسپانیا در تابستان دانست. البته باید در نظر داشت هتل‌ها در تابستان دارای بالاترین نرخ خود هستند.
در مورد دیگر فصل‌ها باید اشاره کرد که در فصل بهار بارش باران در اسپانیا اتفاقی مرسوم است ولی سرسبزی طبیعت و جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی همچنان برای گردشگران جذاب هستند. البته به دلیل سرمای هوا شنا در سواحل این کشور در بهار توصیه نمی‌شود. در مورد فصل پاییز باید گفت که با شروع این فصل سرما آغاز شده و بارش باران به بیشترین حد خود می‌رسد و شنا در سواحل هم در پاییز مرسوم نیست.
زمستان اسپانیا به دلیل بارش برف ارزان‌ترین زمان برای سفر به این کشور و بازدید از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی آن است و البته نرخ هتل‌ها هم در پایین‌ترین حالت خود قرار دارد.

شهر مادرید
در شهر مادرید کاخ سلطنتی اسپانیا مکانی دیدنی و جذاب است که کاشی‌کاری و نقاشی‌های آن برای بسیاری از افراد جذابیت زیادی دارد. موزه دل پرادو نیز علاقه‌مندان مخصوص به خودش را دارد. در کنار این موارد مراکز خرید و مکان‌های تفریحی لوکس این شهر نیز همیشه مورد توجه و استقبال مردم بوده است. میدان اصلی شهر مادرید نیز که در سال‌های دور مرکز گاوبازی و نبرد شوالیه‌ها بوده است دیگر جاذبه پایتخت این کشور است.

شهر بارسلون
در تور اسپانیا سفر به شهر بارسلون کاری است که نباید آن را تعویق انداخت. این شهر با تیم فوتبال معروف خود «بارسلونا» در جهان شناخته می‌شود و بسیاری از افراد و عاشقان فوتبال با سفر به اسپانیا و شهر بارسلون به تماشای مسابقات این تیم می‌نشینند یا در قالب تورهای بازدیدِ ورزشگاهی به دیدن ورزشگاه این تیم یعنی «نیوکمپ» و موزه افتخارات این باشگاه می‌روند. مراسم گاوبازی بارسلون، سواحل شنی آن و ساختمان‌های منحصر به فرد با معماری زیبا در این شهر از دیگر جاذبه‌های توریستی بندر بارسلون هستند. آنتونی گائودی معماری است که زیبایی ساختمان‌های شهر مدیون او دانسته می‌َشود.در انتها به برخی از جاذبه‌های دیدنی شهر بارسلون که در قالب تور اسپانیا می‌توانید از آن‌ها دیدن کنید اشاره می‌کنیم. دروازه خورشید، مرکز هنری ملکه صوفیا، فواره سیبلس، کلیسای سن فرانسیسکو، موزه پیکاسو، میدان اصلی بارسلون، موزه باستان‌شناسی، کاخ سلطنتی، موزه هنر ملی کاتالونیا، قلعه مونیویک، خیابان لارامبلا، پارک مون جوییک، موزه تبسین بور نمیسا، پارک کوئن رتیرو، پارک گوئل، آب نمای جادویی، موزه کازاباتیو و کلیسای ساگرادا فامیلیا.

نکاتی که باید بدانید
1)
مادرید پایتخت اسپانیا و یکی از جاذبه‌های گردشگری این کشور است. در کنار مادرید شهر بارسلون نیز مقصد بسیاری از گردشگران تور اسپانیا است.
2) زبان رسمی این کشور اسپانیولی و واحد پول آن مانند تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا، یورو است.
3) پرواز تهران تا مادرید شش ساعت و نیم به طول می‌انجامد.

در صورتی که مطالعه مطلب مربوط به تور اسپانیا برای شما جذاب بوده است، پیشنهاد می‌کنیم شرایط مربوط به ویزای اسپانیا را نیز مطالعه بفرمایید. در ضمن آژانس مسافرتی خاطره جهان علاوه بر موارد فوق در زمینه‌های رفع ریجکتی ، ویزای کانادا و ویزای شینگن نیز خدمات ویژه‌ای را به متقاضیان محترم ارائه می‌دهد. با کارشناسان ما تماس بگیرید.