تور اروپا

تور اروپا

چرا اروپا؟

اروپا با اینکه کوچک‌ترین قاره جهان محسوب می‌شود ولی 44 کشور را در درون خود جای داده است که هرکدام فرهنگ و قوانین خاص خود و جاذبه‌های منحصربه‌فردی دارند. عموماً تورهای اروپا سه نوع هستند: سفر به یک کشور خاص و دیدن شهرهای مختلف آن کشور. نوع دیگر، تور ترکیبی است که در این نوع از تور گردشگر به چند کشور مختلف سفر می‌کند. نوع سوم هم تورهایی است که هر بار امکانات متفاوتی دارند؛ مثل سفر به تمام سواحل اروپا یا سفر به تمامی کشورها و … . پرطرفدارترین تور اما تور نوع دوم یا ترکیبی است.

چه زمانی برای تور اروپا مناسب است

به دلیل آب‌وهوای معتدل در اکثر نقاط این قاره و همچنین آب‌وهوای مدیترانه‌ای در جنوب اروپا می‌شود گفت تمام طول سال، زمان مناسب برای سفر به قاره اروپا است.

محبوب‌ترین کشورها

طبق اطلاعات آماری محبوب‌ترین کشورهای اروپایی برای گردشگران مجارستان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، سوئیس، اتریش، یونان، بلغارستان و گرجستان هستند.

قبل از سفر به اروپا بدانید

سفر به کشورهای اروپایی نیاز به دریافت ویزای شنگن دارد. دریافت ویزا شنگن پروسه زمان‌بری است که حتماً باید مدت‌ها قبل از سفر برای دریافت آن اقدام کنید. البته کشورهای محدودی هستند که رفتن به آن‌ها نیازی به اخذ ویزای شنگن نیست.

حمل‌ونقل عمومی در این قاره بسیار گسترده است و می‌توانید به‌راحتی در کشورهای اروپایی جابه‌جا شوید. آژانس مسافرتی خاطره جهان در زمینه اخد ویزای شینگن به شما خدمات ویژ‌ه‌ای ارائه خواهد کرد. همچنین در زمینه رفع ریجکتی و اخد ویزای کانادا هم خاطره جهان بهترین خدمات را در اختیار شما خواهد گذاشت.

[ninja_tables id=”2593″]