تور ارمنستان

چرا ارمنستان؟

تور ارمنستان پیشنهادی جذاب است که دلایل زیادی برای آن وجود دارد. برای مثال به دلیل نزدیکی جغرافیایی ارمنستان و پایتخت آن ایروان به ایران این کشور به گزینه‌ای محبوب بین ایرانیان تبدیل شده است. همچنین با توجه به اینکه ارمنستان تا زمان قاجاریه بخشی از خاک ایران بوده است، تشابهات فرهنگی بسیاری بین دو کشور وجود دارد که این اشتراکات فرهنگی باعث آسایش و راحتی خیال شما در سفر به این کشور می‌شود. برگزاری فستیوال‌های مختلف فرهنگی و هنری در ایروان و دیگر نقاط ارمنستان هم دیگر ویژگی جذاب این کشور است.

بهترین زمان تور ارمنستان

با توجه به شباهت آب‌وهوای کشور ارمنستان با آب‌وهوای مناطق شمالی کشور ما ایران، می‌توان گفت هر چهار فصل سال زمان مناسب سفر به این کشور است! قرار گرفتن در حاشیه کوه‌های قفقاز باعث شده است آب‌وهوای معتدل بر اکثر نقاط این کشور حکم‌فرما باشد.

درباره ارمنستان بدانیم

به دلیل نزدیکی این کشور به ایران هزینه‌های این تور در مقایسه با تور دیگر کشورها ارزان‌تر است و در ضمن استفاده از تور زمینی برای سفر به ارمنستان نسبت به تور هوایی آن، هزینه پایین‌تری دارد. جاذبه‌های تاریخی، جاذبه‌های طبیعی و فستیوال‌های ورزشی و فرهنگی – هنری می‌تواند جذاب‌ترین بخش سفر به این کشور باشد. برای اطلاع از نحوه دریافت ویزای ارمنستان و آگاهی از خدمات آژانس مسافرتی خاطره جهان در این زمینه لطفا این مطلب را بخوانید.

در ضمن آژانس مسافرتی خاطره جهان در زمینه ویزای شینگن ، ویزای کانادا و رفع ریجکتی خدمات ویژه‌ای را به متقاضیان ارائه خواهد کرد. با ما تماس بگیرید.