تور آذربایجان

تور آذربایجان

تور آذربایجان برای ایرانی‌ها جذاب است زیرا کشور آذربایجان از همسایه‌های شمالی ایران  و درگذشته جزوی از خاک ایران بوده است. همین عامل باعث شده است که بین ایران و آذربایجان اشتراکات فرهنگی بسیاری وجود داشته باشد که این اشتراکات فرهنگی می‌تواند یکی از جذابیت‌های سفر به این کشور باشد.

چرا آذربایجان؟

به دلیل فاصله نزدیک آذربایجان با ایران می‌توان در فرصت‌های کم و تورهای کوتاه‌مدت هم به این کشور سفر کرد. طبیعت زیبای آذربایجان، سواحل جذاب، رستوران‌ها و مراکز تجاری و فرهنگی – هنری مدرن هم به جذابیت‌های این کشور افزوده است.

بهترین زمان برای تور آذربایجان

بهار این کشور مثل کشور خودمان سرشار از زیبایی طبیعی است. از گردش در این کشور در فصل‌های تابستان و پاییز هم نباید گذشت.

از چه مسیری به آذربایجان برویم؟

به دلیل نزدیکی این کشور با ایران شما می‌توانید از راه هوایی به این کشور سفر کنید و هم از مسیر زمینی که مسافرت زمینی با هزینه کمتری همراه خواهد بود.

جاذبه‌های طبیعی

هم‌جواری با دریای خزر و رشته‌کوه‌های قفقاز باعث شده است که آذربایجان کشوری پر باران و کوهستانی باشد. این تنوع اقلیمی برای علاقه‌مندان به طبیعت بسیار جذاب خواهد بود. همچنین «دریاچه صورتی» در نزدیکی باکو هم یکی دیگر از جاذبه‌های معروف این کشور است.

برای اطلاع از نحوه دریافت ویزای آذربایجان و آگاهی از خدمات آژانس مسافرتی خاطره جهان در این زمینه لطفا این مطلب را بخوانید. در ضمن خاطره جهان در زمینه ویزای شینگن ، ویزای کانادا و رفع ریجکتی خدمات ویژه‌ای را به متقاضیان ارائه خواهد کرد. با ما تماس بگیرید.

باکو