آنتالیا

پکیج آنتالیا نوروز 99

اطلاعات تور

تور آنتالیا ویژه نوروز 1399

اطلاعات تور نوروزی آنتالیا

تور زمینی آنتالیا

تور زمینی آنتالیا
زمان حرکت رفت روزهای 29 اسفند، 2 و 3 و 4 و 5 فروردین
نرخ کودک زیر دو سال 290000 تومان می باشد.

برنامه سفرو اطلاعات مربوط به تور زمینی آنتالیا نوروز99
تور زمینی آنتالیا از تهران از طریق مرز بازرگان انجام می شود و اتوبوس ها معمولاً هر 3 الی 4 ساعت یکبار توقف کوتاه مدت جهت استراحت دارند و در اتوبوس ها با 6 وعده نوشیدنی، چای و کافه از مسافران عزیز پذیرایی میشود.
مدت زمان معطلی در مرز بازرگان جهت کنترل پاسپورت بین 1 تا 3 ساعت متغیر می باشد.
اتوبوس های وی آی پی از ترمینال آزادی (تهران) بعدازظهر حرکت کرده و صبح به مرز بازرگان رسیده و در مرز بازرگان چهت چک کردن پاسپورت ها حدود ا الی 3 ساعت توقف داشته، سپس اتوبوس ها را عوض کرده و با اتوبوس های بنز2018 و2019 ترک ارسیس مانیتور و وای فای دار(جهت رفاه حال مسافران) از مرز بازرگان به سمت آنتالیا حرکت می کنیم و صبح فردا به آنتالیا می رسیم و در آنجا مسافر به هتل خود منتقل می شود.
مسافر 6 شب در هتل اقامت داشته و در طول 6 شب اقامت خود از خدمات هتل از جمله صبحانه، ناهار، شام، نوشیدنی، برنامه های شاد و مفرح (برنامه های ایرانی ویژه سال نو، دی جی، بازی های هیجان انگیز، مسابقات، کف پارتی، انیمیشن،) استفاده خواهد کرد. و در روز 7 ام هتل را ترک کرده و مجددا ابتدا به مرز بازرگان سپس به سمت تهران حرکت خواهیم کرد.
در این تورهای گروهی، لیدر‌(راهنما) از آغاز سفر تا پایان با مسافران همراه می باشد.

خدمات سفر
6 شب اقامت در هتل همراه با صبحانه، ناهار، شام و نوشیدنی
مدت زمان کل این تور 9 روز است که 6 شب و 7 روز اقامت در هتل را شامل می شود.
بلیط رفت و برگشت اتوبوس های ویژه از تهران به مرز بازرگان (اتوبوس ایرانی) و از مرز بازرگان به آنتالیا (اتوبوس های ترک) و بالعکس
تمامی اتوبوس های از تهران تا مرز بازرگان اتوبوس های وی آی پی 25 نفره می باشد.
تمامی اتوبوس های از مرز بازرگان تا آنتالیا اتوبوس های بنز2018 ترک مانیتور دار و وای فای دار می باشد.
ارائه تمامی بلیط ها ( از تهران تا بازرگان و بازرگان تا آنتالیا و بالعکس) همراه با شماره صندلی توسط آژانس مسافرتی خاطره جهان جهت رفاه حال مسافران عزیز
یک کشت خرید رایگان / تحویل زود هنگام اتاق / راهنمای فارسی زبان در کل سفر/ بیمه مسافرتی سامان
جهت کمتر معطل شدن در مرز، لطفاً مسافران گرامی توجه داشته باشید که عوارض خروج خود خود را قبل از سفر در یکی از شعب بانک ملی پرداخت نمایند و اصل فیش را حتماً همراه خود داشته باشند.
مسافرین محترم جهت رفاه حال خود در هنگام ورود به کشور ترکیه مقداری لیر همراه خود داشته باشند در صورت استفاده از مانیتور و وای فای رایگان لطفاً هندزفری AUX همراه خود داشته باشید.

توجه داشته باشید که زمان انتظار ترخیص جهت جابجا شدن اتوبوس ها در مرز، از اتوبوس های وی آی پی ایرانی به اتوبوس های بنز ترک 2018 صفر میباشد.