تور تاجیکستان

بهترین زمان سفر به تاجیکستان

با توجه به اینکه بیش از 90 درصد مساحت کشور تاجیکستان را کوهستان فرا گرفته است، دشوار نیست که حدس بزنیم آب و هوای این کشور سرد و کوهستانی خواهد بود. با توجه به این نکته می‌توان گفت که فصل بهار و پاییز بهترین زمان برای مسافرت و حضور در تور تاجیکستان است. جاذبه‌های طبیعی مانند کوه‌ها، دریاچه‌ها و دره‌ها، جاذبه‌های تاریخیِ برآمده از چند هزار سال تمدن این منطقه و جاذبه‌های فرهنگی شامل آداب و رسوم و آیین‌های خاص تاجیک‌ها همگی در کنار هم باعث شده‌اند که سفر به این خطه و همراهی با این برنامه گردشگری تجربه‌ای جذاب و تکرار‌نشدنی برای گردشگران باشد. همچنین گردشگر فارسی زبان باید بداند که زبان مردم این کشور فارسی است و این عامل باعث می‌شود که برقراری ارتباط و استفاده از خدمات در تاجیکستان برای ایرانی‌ها بسیار راحت باشد. در کنار مزیت هم‌زبان بودن با توجه به اینکه جشن بزرگ عید نوروز در این کشور جایگاه ویژه‌ای دارد به گردشگران ایرانی توصیه می‌شود که فرصت سفر و حضور در تاجیکستان در اوایل بهار را از دست ندهند.

بعد از دریافت اطلاعات مربوط به تور تاجیکستان می‌توانید شرایط دریافت ویزای تاجیکستان را نیز مطالعه بفرمایید. همچنین آژانس مسافرتی خاطره جهان در زمینه‌های ویزای شینگن ، رفع ریجکتی و ویزای کانادا خدمات ویژه‌ای را به متقاضیان محترم ارائه می‌دهد. با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تور تاجیکستان

خدمات تور شامل :
بلیت رفت و برگشت با هواپیمایی وارش، ویزا، هتل همراه با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، سیم کارت رایگان به ازای هر اتاق، یک گشت نیمروزی رایگان و راهنما فارسی زبان.

اطلاعات تور تاجیکستان :
مدت تور: 7 شب و 8 روز مدت زمان تور تاجیکستان است.
زمان آغاز: دوشنبه هر هفته از تهران

توضیحات:
1- نرخ کودک زیر دو سال 1850000 تومان است.
2- جهت ویزای الکترونیک که صدور آن تضمینی باشد به مبالغ فوق 80 دلار اضافه می‌گردد.
3- مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده آژانس درخواست کننده و یا مسافرین است. در ضمن این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال ممنوع‌الخروجی نخواهد داشت.
4- مدارک مورد نیاز جهت ویزا برای تور تاجیکستان شامل تصویر گذرنامه + یک قطعه عکس رنگی جدید + آدرس و تلفن است.